ul. Wojska Polskiego 3

05-126 Nieporęt

(+48) 511 28 28 29

(+48) 508 366 732

KONTAKT

LSURF to Twoja szkoła windsurfingu. Przyjdź do nas już dziś i skorzystaj z wypożyczalni, przechowalni oraz nauki windsurfingu.

Dzieci i młodzież zapraszamy na wakacyjne półkolonie, obozy oraz całoroczne zajęcia windsurfingowe.

O NAS

COPYRIGHT

Anna Leciejewska

tel. (+48) 511 28 28 29

 

© 2016-2019

LICENCJONOWANA SZKOŁA WINDSURFINGU

NAUKA DLA DZIECI

Ponad 10 lat doświadczenia

 

LEKCJE

3 osoby

1h szkolenia

(instruktor+sprzęt)

110 zł

195 zł

265 zł

2 osoby

1 osoba

Od poniedziałku do piątku 20% taniej!

KARNETY na lekcje

10 GODZIN

5 GODZIN

LEKCJE W DNI POWSZEDNIE (pon. - pt.)

LEKCJE PRZEZ WSZYSTKIE DNI TYGODNIA (pon. - niedz.)

375 zł

580 zł

440 zł

680 zł

Nie trzeba już na wstępie decydować się na formę szkolenia. Dopiero po pierwszej lekcji można orientacyjnie określić ile zajmie podstawowa nauka, dlatego też doradzamy dokonać wyboru formy kursu dla dziecka, po pierwszym wyjściu na wodę.

3 osoby

265 zł

Nauka windsurfingu dla dzieci odbywa się w formie karnetu na lekcje indywidualne z instruktorem, bądź w formie pojedynczej lekcji. Karnety obowiązują przez CAŁY SEZON, dzięki temu umożliwiają bardzo efektywną naukę przy niższej cenie. Zajęcia są specjalnie dopasowane do każdego dziecka, w zależności od jego wieku, wielkości, chęci i umiejętności. Stosujemy bardzo indywidualne podejście, łącznie z dopasowaniem długości zajęć do możliwości uczestnika. Naukę rozpoczynamy od zapoznania się z odrobiną teorii wraz z treningiem na lądzie przy pomocy obrotowego trenażera. Część "na sucho" trwa maksymalnie 10-15 minut, a następnie, już na pierwszych zajęciach idziemy na wodę.

Na specjalne życzenie możemy zaproponować videofilmowanie oraz fotografowanie, co zwiększa efektywność szkoleń oraz pomaga przedstawić i wyjaśnić pojawiające się błędy. Zdjęcia stanowią również super pamiątkę po odbytej nauce.

Sprzęt

Odpowiednie dobranie sprzętu jest kluczowe podczas nauki zarówno najmłodszych dzieci, jak i młodzieży. Sprzęt do lekcji zawsze dobierany jest idywidualnie poprzez instruktora. Posiadamy specjalną serię desek do nauki dla najmłodszych windsurferów. Deski te mają mniejsze wymiary, jednakże wyporność jest na nich bardzo równomiernie rozłożona, dzięki czemu deska jest łatwa w prowadzeniu, bardzo zwrotna i umożliwia szybkie postępy. Dedykowane dla dzieci żagielki, zaczynające się od 1m wielkości, sprawiają, że nauka jest jak najbardziej efektywna.

Dla maluszków proponujemy dodatkowo system IDO, dzięki któremu żagielek nie wpada do wody i wystarczy odrobina równowagi, aby samodzielnie przepłynąć na desce i poczuć, jak to jest być surferem.

Wiek

Jeżeli dziecko nie boi się wpadać do wody i potrafi utrzymać się na powierzchni wody w kamizelce asekuracyjnej, może już spróbować pływać na desce. Już 5 latki mogą rozpocząć naukę pod bacznym okiem instruktora, na specjalnym, dedykowanym dla nich sprzęcie.

Uwaga!

Wszystkie ceny zawierają ubezpieczenie sprzętu na czas trwania zajęć.

Gratis pianka i kapok na czas trwania zajęć.

Karnety różnią się ilością godzin do wypływania z instruktorem (5 albo 10-godzinne) oraz ograniczeniem obowiązywania (wyłącznie w dni powszednie lub niezależnie od dnia tygodnia).

Karnety zakupione w danym sezonie obowiązują do 15.09 (sezonu, w którym zostały zakupione).

Uwaga!

Na każdego naszego kursanta czeka niespodzianka, ale jaka to niespodzianka, dowiecie się na miejscu!