ul. Wojska Polskiego 3

05-126 Nieporęt

(+48) 511 28 28 29

(+48) 508 366 732

KONTAKT

LSURF to Twoja szkoła windsurfingu. Przyjdź do nas już dziś i skorzystaj z wypożyczalni, przechowalni oraz nauki windsurfingu.

Dzieci i młodzież zapraszamy na wakacyjne półkolonie, obozy oraz całoroczne zajęcia windsurfingowe.

O NAS

COPYRIGHT

Anna Leciejewska

tel. (+48) 511 28 28 29

 

© 2016-2018

LICENCJONOWANA SZKOŁA WINDSURFINGU

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

KAŻDEGO NAUCZYMY WINDSURFINGU  to nasze motto!

 

Każde szkolenie windsurfingowe odbywa się w towarzystwie doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Nauka może odbywać się w formie karnetu na lekcje indywidualne z instruktorem, bądź w formie pojedynczej lekcji. Karnety obowiązują przez CAŁY SEZON, dzięki temu umożliwiają bardzo efektywną naukę przy niższej cenie. Zajęcia są ściśle dopasowane do poziomu zaawansowania, a godziny zajęć wybieracie sami.

 

W zależności od stopnia zaawansowania, w pierwszej kolejności kursant rozpoczyna naukę od zapoznania się z odrobiną teorii wraz z treningiem na lądzie przy pomocy obrotowego trenażera. Część "na sucho" trwa maksymalnie 10-15 minut, a następnie, już na pierwszych zajęciach idziemy na wodę.

 

W zależności od potrzeb, nasi kursanci w cenie kursu mają zapewnioną piankę, kapok oraz na późniejszym etapie szkolenia trapez. Na czas trwania zajęć sprzęt jest ubezpieczony od ewentualnych zniszczeń, a na życzenie kursanta możliwe jest videofilmowane oraz fotografowanie, co jest pomocne przy zaprezentowaniu błędów i zwiększa efektywność szkolenia.

 

Karnety różnią się ilością godzin do wypływania z instruktorem (5 albo 10-godzinne) oraz ograniczeniem obowiązywania (wyłącznie w dni powszednie lub niezależnie od dnia tygodnia). Dodatkowo proponujemy karnet mieszany 4h+4h (4 godziny z instruktorem + 4h pływania indywidualnego).

 

 

Ponad 10 lat doświadczenia

 

SZKOLENIA

3 osoby

1h szkolenia

(instruktor+sprzęt)

110 zł

195 zł

265 zł

2 osoby

1 osoba

Od poniedziałku do piątku 20% taniej!

10 GODZIN

5 GODZIN

4 GODZ. + 4 GODZ.

SZKOLENIA W DNI POWSZEDNIE (pon. - pt.)

SZKOLENIA PRZEZ WSZYSTKIE DNI TYGODNIA (pon. - niedz.)

375 zł

460 zł

580 zł

440 zł

540 zł

680 zł

KARNETY szkoleniowe

Uwaga!

Wszystkie ceny zawierają ubezpieczenie sprzętu na czas trwania zajęć.

Gratis pianka i kapok na czas trwania zajęć.

 

 

Karnety obowiązują do końca bieżącego sezonu.

 

Nie musisz od razu decydować się na formę szkolenia. Po pierwszej lekcji nasi instruktorzy postarają się orientacyjnie określić, ile czasu kursantowi zajmie podstawowa nauka, by jak najefektywniej i najbardziej optymalnie kosztowo pomóc klientowi w doborze formy kursu.

SZKOLENIA INDYWIDUALNE